Części do tabletów - naprawa tabletu Białystok

Jak większość osób pewnie wie, tablet to przenośny komputer. Jeśli chodzi o jego rozmiar to jest większy niż telefon komórkowy czy smartfon. Cechą, która odróżnia tablet od standardowego laptopa jest posiadanie dużego ekranu z tzw. technologią Multi-Touch. Tablety najnowszej generacji nie posiadają fizycznej klawiatury. To, co jeszcze odróżnia tablet od laptopa to fakt, że ten pierwszy praktycznie nie korzysta z nośników wymiennych. Tylko niektóre modele mają możliwość współpracy z kartami pamięci.

Jednym z najpopularniejszych tabletów, o ile nie najpopularniejszym, jest produkt marki Apple – iPad. Na naszym polskim rynku również rozwija się kilka firm, które produkują tablety. W ramach przykładu można wymienić: Manta, Modecom i GoClever.

Tablet traktowany jest głównie jako komputer, z którego korzystamy podczas podróży, w szkole itp. Raczej nie służy nam do pracy, a dedykowany jest głównie do rozrywki. Możemy na nim korzystać z Internetu, używać programów biurowych, słuchać muzyki, oglądać filmy itd. Część osób traktuje go jako nośnik, na którym przechowują swoje zdjęcia i inne ważne dane.

Naprawa, serwis tabletów w Białymstoku (woj. podlaskie)

W tablecie – tak jak w każdym innym komputerze – mogą ulec awarii poszczególne elementy. Najczęstszymi usterkami, spotykanymi w tego typu sprzęcie, są uszkodzenia gniazda zasilania i problemy związane z ekranem dotykowym (digitizerem) bądź matrycą. W większości przypadków, naprawa takiego tabletu polega na demontażu uszkodzonej części i wmontowaniu nowej.

Nasz serwis oferuje Państwu sprawdzone, oryginalne części do tabletów. Jeśli będziecie zainteresowani tańszymi zamiennikami, możemy je dla Was sprowadzić. W naszym serwisie nie tylko zakupicie interesujący Was podzespół, ale także wmontujemy go do Waszego tabletu.

Dysponujemy częściami do wszystkich tabletów, tzn. Acer, Ainol, Apple, Archos, Asus, Dell, Goclever, HP Compaq, Huawei, IBM Lenovo, Lark, Manta, Microsoft, Modecom, Motorola, NavRoad, Overmax, Prestigio, jak też Samsung, Shiru, Sony, Toshiba, Tracer i Trak.

Posiadamy nowe digitizery (panele dotykowe), matryce, płyty główne, tylne obudowy, baterie, czytniki kart SIM, taśmy LCD, ładowarki i wiele innych części.

Niektóre części mamy dostępne od tzw. "ręki". Na inne musicie Państwo trochę poczekać. Nie posiadamy na stanie wszystkich części do każdego modelu tabletu. Czas oczekiwania na dany element uzależniony jest od dostępności tej części w hurtowni.

Jeśli chcecie Państwo zakupić nową część ze sprawdzonego, zaufanego źródła – skontaktujcie się z nami. W tym celu, prosimy o telefon pod numer: 570-337-697.

Naprawa tabletów: Acer, Ainol, Apple, Archos, Asus, Dell, Goclever, HP compaq, Huawei, Lark, Lenovo, Manta, Microsoft, Modecom, Motorola, Navroad nexo, Overmax, Prestigio, Samsung, Shiru, Sony, Toshiba, Tracer, Trak.

Jesteśmy naprawdę blisko Ciebie - województwo podlaskie

Ulica: św. Rocha 13/15 lok. 115

"Rzemieślnik II"

Biuro czynne: PN - PT: 9.00 - 18.00, inne terminy do uzgodnienia

Kod pocztowy: 15-879 Białystok

Telefon kontaktowy: 570 337-697


Zasięg działania naszego serwisu komputerowego, naprawy laptopów obejmuje wszystkie osiedla Białegostoku, tj.: Centrum, Białostoczek, Sienkiewicza, Bojary, Piaski, Przydworcowe, Młodych, Antoniuk, Jaroszówka, Wygoda, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto, Zielone Wzgórza, Starosielce, Słoneczny Stok, Leśna Dolina, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Bacieczki, Zawady, Dojlidy Górne.

Serwis komputerowy: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec.

Serwis laptopów: Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki.

Naprawa laptopa: Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród.

Serwis laptopów:

phpBB Assistant

ul. św. Rocha 13/15 lok. 115

15-879 Białystok, woj. podlaskie

fanpage facebook instagram google +1

tel. 570 337-697

serwis@naprawa-laptopa.com

GG: 4002833

100% Zaufania

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Województwo podlaskie: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród

ZADZWOŃ DO NAS, tel. 570 337-697