Czyszczenie komputera Białystok

Oczyszczanie komputera w Białymstoku (woj. podlaskie)

W naszym serwisie zajmujemy się nie tylko czyszczeniem laptopów, ale także komputerów stacjonarnych. Również w ich przypadku, brak właściwej konserwacji może doprowadzić do wielu trwałych uszkodzeń.

Usługa polegająca na czyszczeniu komputera obejmuje: wyczyszczenie jego wnętrza (odkurzenie itp.), wymianę pasty termoprzewodzącej, obudowy, a także zasilacza.

Czyszczenie komputera być może nie jest skomplikowaną i czasochłonną usługą, ale wymaga podstawowej wiedzy. Dlatego nie zalecamy wykonywania samemu tej czynności, jeśli nigdy wcześniej Państwo tego nie robili (przede wszystkim czyszczenia wewnętrznego). Jako profesjonalny serwis komputerowy, dysponujemy odpowiednimi do tego narzędziami i środkami czyszczącymi.

Pamiętaj, że regularne czyszczenie wnętrza komputera zapobiega wielu poważnym usterkom! Zanieczyszczony komputer wolniej pracuje, przegrzewa się, a w związku z tym dużo łatwiej o jego awarię.

Oczyszczamy komputery nie tylko z kurzu, ale również z sierści zwierzęcej i substancji smolistych, osiadających na łopatkach wentylatora. Nic nie stanowi dla nas zaskoczenia!

Czyszczenie dysku – oczyszczanie dysków

Czyszczenie dysku polega na usunięciu wszystkich niepotrzebnych plików, innych plików tymczasowych i tych, pozostałych przez usunięte aplikacje. Ma to na celu wygospodarowanie wolnego miejsca na dysku, a także pozbycie się „śmieci” zalegających na nim.

Oczyszczanie dysku to bardzo pożyteczna czynność. Powinno wykonywać się ją dość systematycznie, jeśli korzystamy z komputera regularnie, pracujemy na nim, a przy okazji instalujemy wiele programów. Pamiętaj, że pobieranie różnych aplikacji z Internetu skutkować może zainstalowaniem niechcianego oprogramowania! Właśnie dlatego powinieneś sprawdzać, co pewien czas, jak wygląda lista twoich programów, czy nie ma na niej nic podejrzanego.

Program do czyszczenia komputera – czyszczenie komputera program

W Internecie aż roi się od programów, które mają za zadanie oczyścić komputer z wszystkich plików, które niepotrzebnie zajmują na nim miejsce. Jest to łatwo dostępny sposób na oczyszczenie komputera z tego, co zalega w jego pamięci. No właśnie, łatwo dostępny, ale czy skuteczny i w ogóle bezpieczny? Większość tych programów „przy okazji” usuwania nieużywanych plików, usuwa też te, które są dla nas ważne, a nawet niezbędne do prawidłowego funkcjonowania systemu operacyjnego. Skutkiem tego, przestajemy korzystać z komputera. A chyba nie o to w tym chodziło?

Czyszczenie komputera z niepotrzebnych plików to nie taka prosta sprawa, jakby się mogło wydawać. Często zdarza się, że pewnych plików nie używamy, nie mamy z nimi kontaktu właśnie dlatego, że są to pliki operacyjne, systemowe, do których nie zaglądamy. Jeśli usuniemy je, stracimy możliwość pracy na komputerze. Z tego powodu – zgłoś się do dobrego informatyka, który sam oceni, jakie pliki powinny pozostać na dysku, a jakie należy usunąć.

Czyszczenie systemu

Czyszczenie systemu jest ważnym elementem prawidłowej pracy komputera. Przeprowadzane regularnie wpływa pozytywnie na jego działanie.

System możemy oczyścić za pomocą kilku sposobów. Po pierwsze, poprzez usunięcie nieużywanych programów. Po drugie, poprzez zmniejszenie liczby programów, które są automatycznie włączane podczas uruchamiania komputera, a także dzięki zmniejszeniu liczby programów, które działają jednocześnie, zdefragmentowaniu dysku twardego, jak też wyłączeniu efektów wizualnych itp.

Czyszczenie systemu ma na celu przede wszystkim przyspieszenie pracy komputera. Dzięki temu sprzęt działa szybciej, nie jest już „zamulony” i zaśmiecony przez niepotrzebne pliki.

Optymalizacja komputera

Optymalizacja komputera jest procesem dążącym do poprawy jego wydajności. Innymi słowy, są to działania podejmowane po to, aby osiągnąć jak najlepsze efekty względem pracy komputera. Jest to proces przyspieszania działania systemu za pomocą różnych środków.

Do takich środków zaliczane są m.in. te elementy o których była mowa powyżej, tzn.: czyszczenie dysku z niepotrzebnych plików, defragmentacja dysku itp.

Pamiętaj, że optymalizacja komputera nie jest wymysłem serwisantów, a rzeczywistą potrzebą, na jaką powinieneś zwrócić swą uwagę!

Jeśli chcesz skorzystać z usługi oczyszczania komputera – skontaktuj się z nami (tel. kontaktowy: 570 337-697).


Jesteśmy naprawdę blisko Ciebie - województwo podlaskie

Ulica: św. Rocha 13/15 lok. 115

"Rzemieślnik II"

Biuro czynne: PN - PT: 9.00 - 18.00, inne terminy do uzgodnienia

Kod pocztowy: 15-879 Białystok

Telefon kontaktowy: 570 337-697


Czyszczenie komputera: Acer, Apple, Asus, Dell, Fujitsu Siemens, HP, Compaq, Lenovo, MSI, Packard Bell, Prestigio, Samsung, Sony, Toshiba.


Zasięg działania naszego serwisu komputerowego, naprawy laptopów obejmuje wszystkie osiedla Białegostoku, tj.: Centrum, Białostoczek, Sienkiewicza, Bojary, Piaski, Przydworcowe, Młodych, Antoniuk, Jaroszówka, Wygoda, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto, Zielone Wzgórza, Starosielce, Słoneczny Stok, Leśna Dolina, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Bacieczki, Zawady, Dojlidy Górne.

Serwis komputerowy: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec.

Serwis laptopów: Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki.

Naprawa laptopa: Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród.

Naprawa tabletów: Acer, Ainol, Apple, Archos, Asus, Dell, Goclever, HP compaq, Huawei, Lark, Lenovo, Manta, Microsoft, Modecom, Motorola, Navroad nexo, Overmax, Prestigio, Samsung, Shiru, Sony, Toshiba, Tracer, Trak.

Serwis laptopów:

phpBB Assistant

ul. św. Rocha 13/15 lok. 115

15-879 Białystok, woj. podlaskie

fanpage facebook instagram google +1

tel. 570 337-697

serwis@naprawa-laptopa.com

GG: 4002833

100% Zaufania

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Województwo podlaskie: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród

ZADZWOŃ DO NAS, tel. 570 337-697