Informatyk Białystok

Informatycy w Białymstoku (woj. podlaskie)

Informatyk to osoba zajmująca się, ogólnie pojętą, działalnością informatyczną. To człowiek, dla którego systemy komputerowe nie mają żadnych tajemnic. To ktoś, kto bardzo dobrze orientuje się w temacie przetwarzania informacji operacyjnych bądź po prostu umie usunąć daną usterkę techniczną. Kogo właściwie można nazwać informatykiem? Tak, jak w każdym innym zawodzie, tak i w tym przypadku – wyróżnić można co najmniej kilka specjalizacji informatycznych. Po pierwsze, programista – osoba zajmująca się tworzeniem programów komputerowych w danym języku programowania. Następnie, administrator serwerów – informatyk zarządzający systemem informatycznym, odpowiada za jego sprawne działanie. Wymienić można też testera oprogramowania – czyli jak sama nazwa mówi, człowieka od weryfikacji prawidłowego działania systemów, a także web designera, frontend developera itp.

Jak łatwo zauważyć, specjalizacji informatycznych jest bardzo bardzo wiele. Jednak osobom spoza branży, zawód informatyka kojarzy się dość jednoznacznie. Jak? "To osoba od komputera". Ludzie szukają informatyka wtedy, kiedy ich komputer odmówi chęci współpracy, tzn. dojdzie do jego awarii, nastąpi jakaś usterka techniczna itp. Informatyk ma być zatem przysłowiową "złotą rączką" od tych spraw. Kimś, kto zajmuje się serwisowaniem sprzętu komputerowego. Dlaczego informatycy bywają kojarzeni w ten sposób? Być może dlatego, że większość z nas ma do czynienia właśnie z taką osobą, a nie z kimś, kto jest odpowiedzialny za programowanie, administrowanie sieciami komputerowymi itp.

Dobry "informatyk" jest kimś na wagę złota. Powinien szybko i skutecznie poradzić sobie z każdą usterką techniczną. Tego właśnie wymagają Klienci. Jaka jest jednak rzeczywistość? Wiele osób reklamuje się jakoby byli dobrymi fachowcami, znawcami od wszystkiego. Często okazuje się być inaczej. Ci, którzy są już wiele lat w tym biznesie nie nadążają za tzw. nowinkami technicznymi. Potrafią naprawić starszą wersję komputera stacjonarnego, ale nowszy model laptopa już nie. Z kolei tym, którzy właśnie rozpoczynają swoją ścieżkę zawodową brakuje doświadczenia i praktyki. Jak zatem trafić na dobrego informatyka? Idealnie byłoby, gdyby osoba ta charakteryzowała się zarówno dużym doświadczeniem, jak też orientowała się w nowoczesnej technologii.

W dzisiejszych czasach nie ma chyba takiej osoby, która choć raz nie skorzystałaby z usług jakiegoś informatyka. Prawie każdy z nas ma swój własny komputer, a jak wiadomo zdarza się, że ten ulega awariom. Wtedy pomoc informatyczna okazuje się niezbędna. Pamiętać jednak należy, że z komputerem jest jak z każdym innym przedmiotem codziennego użytku – im bardziej o niego dbamy, tym dłużej będzie nam służył. Zachęcamy więc Państwa do skorzystania z usług naszych informatyków, którzy odznaczają się zarówno doświadczeniem, jak i znajomością nowych technologii informatycznych.

Zapraszamy do kontaktu z nami: 570 337-697.


Jesteśmy naprawdę blisko Ciebie - województwo podlaskie

Ulica: św. Rocha 13/15 lok. 115

"Rzemieślnik II"

Biuro czynne: PN - PT: 9.00 - 18.00, inne terminy do uzgodnienia

Kod pocztowy: 15-879 Białystok

Telefon kontaktowy: 570 337-697


Zasięg działania naszego serwisu komputerowego, naprawy laptopów obejmuje wszystkie osiedla Białegostoku, tj.: Centrum, Białostoczek, Sienkiewicza, Bojary, Piaski, Przydworcowe, Młodych, Antoniuk, Jaroszówka, Wygoda, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto, Zielone Wzgórza, Starosielce, Słoneczny Stok, Leśna Dolina, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Bacieczki, Zawady, Dojlidy Górne.

Serwis komputerowy: Augustów, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec.

Serwis laptopów: Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki.

Naprawa laptopa: Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród.

Naprawa tabletów: Acer, Ainol, Apple, Archos, Asus, Dell, Goclever, HP compaq, Huawei, Lark, Lenovo, Manta, Microsoft, Modecom, Motorola, Navroad nexo, Overmax, Prestigio, Samsung, Shiru, Sony, Toshiba, Tracer, Trak.

Serwis laptopów:

phpBB Assistant

ul. św. Rocha 13/15 lok. 115

15-879 Białystok, woj. podlaskie

fanpage facebook instagram google +1

tel. 570 337-697

serwis@naprawa-laptopa.com

GG: 4002833

100% Zaufania

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Województwo podlaskie: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród

ZADZWOŃ DO NAS, tel. 570 337-697