Instalacja systemu Windows - serwis laptopów Białystok

Serwis komputerowy w Białymstoku (woj. podlaskie)

Microsoft Windows to systemy operacyjne wyprodukowane przez firmę Microsoft. Działają one na serwerach, systemach wbudowanych, a także komputerach osobistych. Statystyki wykazują, że systemy te są zainstalowane na około 80% komputerów na całym świecie. Windows 7 jest następcą Windows Vista. Microsoft sprzedał 630 000 000 licencji tego systemu. Następnym systemem operacyjnym, który wprowadził Microsoft, był Windows 8.

Zastanawiasz się, jak zainstalować Windows 7? Instalacja Windows 7, tzw. czysta instalacja, odbywa się w oparciu o nośnik instalacyjny, np. dysk DVD lub dysk flash USB. Jeśli w ogóle na komputerze nie masz zainstalowanego Windowsa, konieczne jest zainstalowanie poprzedniej wersji systemu bądź po prostu musisz zakupić interesujący cię system u sprzedawcy.

Jeśli masz jakikolwiek problem z instalacją systemu Windows na swoim laptopie bądź po prostu nie wiesz, jak się do tego zabrać – zgłoś się do profesjonalnego serwisu! Pomożemy Ci w tym zadaniu. Zdarza się tak, że komputer wyświetla następujący problem: "Instalator Windows nie jest dostępny". Odwiedź nas, a uporamy się z tym kłopotem i raz na zawsze będziesz mógł cieszyć się bezproblemową pracą Windowsa.

Reinstalacja Windows 7 polega na ponownym instalowaniu systemu. Wgrywanie systemu od nowa ma czasem na celu przyspieszenie jego działania, wyeliminowanie pewnych błędów systemowych itp. Jeśli nie jesteś pewien swoich umiejętności i obawiasz się samemu przeprowadzić reinstalację Windows, zgłoś się do nas. Zajmiemy się tym ekspresowo, a twój laptop z nowo wgranym systemem będzie do odbioru w ciągu 2 dni!

W naszym serwisie możemy Ci pomóc nie tylko z zainstalowaniem systemu operacyjnego, ale też z jego aktualizacją. Przykładowo: Windows 8.1 jest uaktualnieniem systemu Windows 8. Dostępny jest bezpłatnie dla użytkowników Windows 8. Natomiast można go również zakupić jako oddzielny system operacyjny. Windows 10 to system wprowadzony w 2015 roku. Jest następcą wspomnianego wcześniej Windowsa 8.1. Dostępny jest w siedmiu edycjach: Home, Pro, Enterprise, Mobile Enterprise, Education, loT Core oraz Mobile. W Windows 10 polepszono mechanizm rozmieszczania okien aplikacji. Praca z kiloma aplikacjami stała się dzięki temu łatwiejsza i przyjemniejsza. Nowo wprowadzoną funkcją jest także przycisk Podgląd Zadań. Ma on na celu pokazanie wszystkich otwartych aplikacji i plików.

W naszym serwisie zajmujemy się instalacją systemu Windows, reinstalacją oraz jego aktualizacją. Rozwiązujemy problemy związane zarówno z Windows 7, Windows 8, jak też Windows 10 itd. Zajmujemy się ponadto instalowaniem systemu Windows przy użyciu programu Boot Camp. Umożliwia on zainstalowanie systemu Microsoft na komputerze firmy Mac.

Po przeprowadzeniu instalacji systemu Windows bardzo ważną kwestią jest dobór odpowiednich sterowników. W tym również służymy pomocą. Instalujemy, konfigurujemy wszystkie niezbędne sterowniki zgodnie z wymaganiami konkretnego komputera.

Instalujemy systemy operacyjne we wszystkich laptopach, m.in.: Apple, Asus, Acer, HP, Toshiba, BenQ, Compaq, Sony, Packard Bell, Prestigio, Fujitsu-Siemens, IBM, MSI, Dell, Lenovo, LG, Samsung. Jesteśmy profesjonalnym serwisem komputerowym! Dołącz do grona naszych Klientów!


Zapraszamy do kontaktu z nami, tel.: 570 337-697.


Jesteśmy naprawdę blisko Ciebie - województwo podlaskie

Ulica: św. Rocha 13/15 lok. 115

"Rzemieślnik II"

Biuro czynne: PN - PT: 9.00 - 18.00, inne terminy do uzgodnienia

Kod pocztowy: 15-879 Białystok

Telefon kontaktowy: 570 337-697


Tagi: instalacja windows 7, system windows 7, instalator windows, jak zainstalować windows 7, reinstalacja windows 7, windows 8, windows 7, windows 8.1, windows 10

Naprawa tabletów: Acer, Ainol, Apple, Archos, Asus, Dell, Goclever, HP compaq, Huawei, Lark, Lenovo, Manta, Microsoft, Modecom, Motorola, Navroad nexo, Overmax, Prestigio, Samsung, Shiru, Sony, Toshiba, Tracer, Trak.


Zasięg działania naszego serwisu komputerowego, naprawy laptopów obejmuje wszystkie osiedla Białegostoku, tj.: Centrum, Białostoczek, Sienkiewicza, Bojary, Piaski, Przydworcowe, Młodych, Antoniuk, Jaroszówka, Wygoda, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto, Zielone Wzgórza, Starosielce, Słoneczny Stok, Leśna Dolina, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Bacieczki, Zawady, Dojlidy Górne.

Serwis komputerowy: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec.

Serwis laptopów: Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki.

Naprawa laptopa: Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród.

Serwis laptopów:

phpBB Assistant

ul. św. Rocha 13/15 lok. 115

15-879 Białystok, woj. podlaskie

fanpage facebook instagram google +1

tel. 570 337-697

serwis@naprawa-laptopa.com

GG: 4002833

100% Zaufania

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Województwo podlaskie: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród

ZADZWOŃ DO NAS, tel. 570 337-697