Karta graficzna do laptopa - serwis Białystok

Serwis komputerowy w Białymstoku (woj. podlaskie)

Karty graficzne do laptopów odpowiadają za renderowanie grafiki oraz jej konwersację na sygnał zrozumiały dla wyświetlacza. Wyróżniamy dwa rodzaje kart graficznych, tzn.: dedykowane i zintegrowane. Dedykowane to te, które przystosowane są do samodzielnej pracy. Drugie natomiast są zintegrowane z mostkiem północnym lub bezpośrednio w procesorze.

Karta graficzna do laptopa zbudowana jest w większości z następujących elementów:

– procesor graficzny,
– pamięć obrazu,
– pamięć ROM,
– RAMDAC,
– interfejs do systemu komputerowego
– interfejs na slocie karty graficznej,
– framegrabber,
– procesor wideo.

Wymiana grafiki w laptopie jest często konieczna z uwagi na przegrzewanie się karty graficznej oraz różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Jeśli zatem masz problem z uruchomieniem systemu, brakiem obrazu na ekranie bądź jego zanikaniem, obraz jej przekłamany, na ekranie wyświetlają się artefakty, laptop samoczynnie się wyłącza albo zawiesza – bardzo możliwe, że awarii uległa karta graficzna w laptopie.

Można przyjąć, że wymiana karty graficznej w laptopie wynosi w granicach 150-350 zł. Koszt wymiany uwarunkowany jest od tego, jaki model laptopa mamy i jakiego rodzaju jest dana karta graficzna do laptopa. Cena karty graficznej do laptopa uzależniona jest od danego producenta.

Naprawa kart graficznych w naszym serwisie przeprowadzana jest z należytą starannością, w oparciu o specjalistyczny sprzęt lutowniczy itp. Naprawiamy karty graficzne GeForce nVidia, AMD, Radeon, Intel i wiele innych. W zdecydowanej większości przypadków naprawa karty graficznej jest dużo lepszym (a przede wszystkim tańszym) rozwiązaniem niż wymiana jej na nową. Koszty są niewspółmierne. Natomiast trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że naprawa karty graficznej nie jest możliwa do zrealizowania w każdym przypadku.

Naprawiamy i wymieniamy karty graficzne w laptopach marki: Acer, Apple, Asus, Dell, Fujitsu Siemens, HP, Compaq, Lenovo, MSI, Packard Bell, Prestigio, Samsung, Sony oraz Toshiba.

Zakres naprawy karty graficznej obejmuje: naprawę układów graficznych, ich wymianę bądź też naprawę zasilania grafiki. W każdej z tych sytuacji, dokładnie informujemy Klienta, co uległo uszkodzeniu, a w przypadku zdecydowania się na naszą usługę – wystawiamy protokół z naprawy. Ponadto udzielamy też 12-miesięcznej gwarancji na wymianę karty graficznej.


Zapraszamy do kontaktu z nami, tel.: 570 337-697.


Jesteśmy naprawdę blisko Ciebie - województwo podlaskie

Ulica: św. Rocha 13/15 lok. 115

"Rzemieślnik II"

Biuro czynne: PN - PT: 9.00 - 18.00, inne terminy do uzgodnienia

Kod pocztowy: 15-879 Białystok

Telefon kontaktowy: 570 337-697


Tagi: wymiana grafiki w laptopie, karty graficzne do laptopów, wymiana karty graficznej w laptopie, karty graficzne do laptopa, karta graficzna do laptopa cena, naprawa kart graficznych, karta graficzna laptop

Naprawa tabletów: Acer, Ainol, Apple, Archos, Asus, Dell, Goclever, HP compaq, Huawei, Lark, Lenovo, Manta, Microsoft, Modecom, Motorola, Navroad nexo, Overmax, Prestigio, Samsung, Shiru, Sony, Toshiba, Tracer, Trak.


Zasięg działania naszego serwisu komputerowego, naprawy laptopów obejmuje wszystkie osiedla Białegostoku, tj.: Centrum, Białostoczek, Sienkiewicza, Bojary, Piaski, Przydworcowe, Młodych, Antoniuk, Jaroszówka, Wygoda, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto, Zielone Wzgórza, Starosielce, Słoneczny Stok, Leśna Dolina, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Bacieczki, Zawady, Dojlidy Górne.

Serwis komputerowy: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec.

Serwis laptopów: Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki.

Naprawa laptopa: Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród.

Serwis laptopów:

phpBB Assistant

ul. św. Rocha 13/15 lok. 115

15-879 Białystok, woj. podlaskie

fanpage facebook instagram google +1

tel. 570 337-697

serwis@naprawa-laptopa.com

GG: 4002833

100% Zaufania

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Województwo podlaskie: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród

ZADZWOŃ DO NAS, tel. 570 337-697