Klienci serwisu komputerowego - Białystok

Na swoim koncie mamy już setki naprawionych laptopów i komputerów stacjonarnych. Zaufało nam już sporo Klientów. Nie tylko mieszkańcy Białegostoku zgłaszają się do nas ze swym problemem, ale stale odbieramy laptopy z innych regionów Polski.

Wielu Klientów wystawiło nam pochlebne, korzystne referencje. Wśród nich są zarówno Klienci indywidualni, jak i prężnie działające, duże firmy.

Doświadczenie, które zdobyliśmy wpływa na jakość naszych usług informatycznych. Jesteśmy solidni, profesjonalni, dotrzymujemy słowa, a przy tym świadczymy usługi w konkurencyjnych cenach – to wszystko wpływa na to, że grono naszych Klientów systematycznie się powiększa.


Dlaczego warto z nami pracować?


Znamy się dobrze na tym, co robimy. Nie traktujemy Klienta jak skarbonki bez dna. Działamy rzetelnie.


Jesteśmy mobilni. Nie ma dla nas znaczenia to, skąd jesteś, jeśli masz problem z laptopem czy komputerem stacjonarnym – to dobrze trafiłeś!


Po każdej przeprowadzonej naprawie, otrzymasz od nas protokół, gwarancję, a także fakturę.


Diagnostyka w naszym serwisie jest bezpłatna, jeśli zdecydujesz się na naprawę komputera! Jeśli natomiast zrezygnujesz z naprawy sprzętu, po otrzymaniu diagnozy, wówczas opłacasz kwotę 30 zł. Podstawowe usługi traktujemy jak najnormalniejsze zlecenia, dlatego wykonujemy je naprawdę tanio.Serwis laptopów:

phpBB Assistant

ul. św. Rocha 13/15 lok. 115

15-879 Białystok, woj. podlaskie

fanpage facebook instagram google +1

tel. 570 337-697

serwis@naprawa-laptopa.com

GG: 4002833

100% Zaufania

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Województwo podlaskie: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród

ZADZWOŃ DO NAS, tel. 570 337-697