Laptop nie chce się włączyć - serwis laptopów Białystok

Twój laptop się nie włącza? Jeszcze wczoraj działał sprawnie, a dzisiaj nie możesz go w ogóle uruchomić? Zastanawiasz się "dlaczego nie mogę włączyć laptopa ?". Przyczyn takiego stanu rzeczy może być bardzo wiele. Najlepsze, co możesz zrobić w takiej sytuacji to zachować stoicki spokój i – po sprawdzeniu kilku opcji – udać się do serwisu komputerowego.

Laptop się nie włącza

Laptop nie włącza się z kilku powodów. Aby dowiedzieć się, co tak naprawdę jest przyczyną braku jego reakcji, trzeba wyeliminować kilka opcji. Najpierw zacznij od sprawdzenia, czy komputer jest w ogóle podłączony do źródła zasilania. Upewnij się także, czy bateria jest naładowana i poprawnie zamontowana w laptopie. Być może wydaje Ci się to absurdalne, ale lepiej upewnić się niż zacząć panikować bez uzasadnionej przyczyny. Jeśli jednak wszystko jest tak jak być powinno, a komputer nie włącza się nadal – możliwe, że uszkodzeniu uległa karta graficzna bądź styki monitora są niestabilne albo też wtyczki w kablu połączeniowym pomiędzy ekranem a płytą główną zostały poluzowane. Przyczyn tej sytuacji może być wiele. Sam raczej niewiele będziesz mógł zrobić w tej kwestii, dlatego radzimy, abyś jak najszybciej udał się do profesjonalnego serwisu komputerowego.

Laptop nie chce się wyłączyć

Inną, nieco rzadziej spotykaną awarią jest sytuacja, w której laptop nie chce się wyłączyć. Czasami przyczyna może okazać się dość błaha, tzn. niektóre modele komputerów wymagają dłuższego przytrzynia przycisku on/off. Niestety zdarza się też, że przyczyna leży po stronie oprogramowania bądź braku wymaganych aktualizacji itd. Czasami komputer nie chce się wyłączyć także z powodu pracujących w tle aplikacji.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego serwisu komputerowego, jeśli wasz laptop nie reaguje na włączanie bądź wyłączanie. Naprawiamy wszystkie laptopy m.in.: Apple, Asus, Acer, HP, Toshiba, BenQ, Compaq, Sony, Packard Bell, Prestigio, Fujitsu-Siemens, IBM, MSI, Dell, Lenovo, LG oraz Samsung. Za diagnozę sprzętu zapłacicie tylko 1 zł, a w przeciągu kilku najbliższych dni poznacie przyczynę awarii. Zapraszamy do kontaktu z nami: 570-337-697.

Jesteśmy naprawdę blisko Ciebie - województwo podlaskie

Ulica: św. Rocha 13/15 lok. 115

"Rzemieślnik II"

Biuro czynne: PN - PT: 9.00 - 18.00, inne terminy do uzgodnienia

Kod pocztowy: 15-879 Białystok

Telefon kontaktowy: 570 337-697


Zasięg działania naszego serwisu komputerowego, naprawy laptopów obejmuje wszystkie osiedla Białegostoku, tj.: Centrum, Białostoczek, Sienkiewicza, Bojary, Piaski, Przydworcowe, Młodych, Antoniuk, Jaroszówka, Wygoda, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto, Zielone Wzgórza, Starosielce, Słoneczny Stok, Leśna Dolina, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Bacieczki, Zawady, Dojlidy Górne.

Serwis komputerowy: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec.

Serwis laptopów: Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki.

Naprawa laptopa: Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród.

Naprawa tabletów: Acer, Ainol, Apple, Archos, Asus, Dell, Goclever, HP compaq, Huawei, Lark, Lenovo, Manta, Microsoft, Modecom, Motorola, Navroad nexo, Overmax, Prestigio, Samsung, Shiru, Sony, Toshiba, Tracer, Trak.

Serwis laptopów:

phpBB Assistant

ul. św. Rocha 13/15 lok. 115

15-879 Białystok, woj. podlaskie

fanpage facebook instagram google +1

tel. 570 337-697

serwis@naprawa-laptopa.com

GG: 4002833

100% Zaufania

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Województwo podlaskie: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród

ZADZWOŃ DO NAS, tel. 570 337-697