Serwis komputerowy Białystok

Naprawa komputerów w Białymstoku (woj. podlaskie)

Komputer nie chce się włączyć? Na nic nie reaguje? Nie wiesz, co się dzieje? Najwyższy czas, abyś skorzystał z naszych usług.

Serwis komputerowy to miejsce, które oferuje szybką naprawę sprzętu komputerowego. Obecnie nie ma nawet miasta, w którym nie byłoby takiego serwisu. Znaczna część społeczeństwa korzysta z takiego sprzętu, a więc i zapotrzebowanie na usługi informatyczne jest dość spore.

Nasza firma informatyczna mieści się w Białymstoku, ale swoje usługi świadczymy w całym województwie podlaskim, a nawet całej Polsce. Działamy od ponad dziesięciu lat. "Przywracamy do życia" różnego rodzaju komputery stacjonarne. Zaufali nam nie tylko Klienci indywidualni, ale też duże firmy, przedsiębiorstwa itp.

Zajmujemy się wszystkim, co tak naprawdę przytrafić się może Twojemu komputerowi. Naprawiamy płytę główną, wymieniamy matrycę, usuwamy wirusy, zabezpieczamy dane, czyścimy komputer, a także dbamy o jego wydajność. Zajmujemy się wymianą układów graficznych, napędów CD/DVD oraz dysków twardych. Oferujemy wszechstronną pomoc informatyczną. Świadczymy usługi w zakresie: serwisu, optymalizacji, konfiguracji oraz instalacji. Umożliwiamy także oddanie swego komputera do okresowego przeglądu. Obejmuje on m.in. czyszczenie wewnątrz i zewnątrz komputera, usuwanie niechcianego oprogramowania, aktualizację zabezpieczeń, sterowników itp.

Skuteczna naprawa komputera nie musi być droga! Wszystko tak na prawdę zależy od pojedynczego przypadku. Nie ukrywamy, że jeśli usterka jest dość skomplikowana i wymaga poświęcenia jej większej uwagi – wtedy koszt naprawy jest adekwatny do włożonego w nią wysiłku. Mimo to, staramy się zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

Za diagnozę zapłacisz u nas tylko 30 zł (w przypadku, gdy zrezygnujesz z naprawy). Oferujemy każdemu gwarancję oraz protokół z naprawy. Wystawiamy również faktury.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dbamy o ciągły kontakt z Klientem. Zależy nam na tym, abyście byli Państwo usatysfakcjonowani nie tylko jakością naszych usług, ale też miłym nastawieniem do Klienta.


Jesteśmy naprawdę blisko Ciebie - województwo podlaskie

Ulica: św. Rocha 13/15 lok. 115

"Rzemieślnik II"

Biuro czynne: PN - PT: 9.00 - 18.00, inne terminy do uzgodnienia

Kod pocztowy: 15-879 Białystok

Telefon kontaktowy: 570 337-697


Zasięg działania naszego serwisu komputerowego, naprawy laptopów obejmuje wszystkie osiedla Białegostoku, tj.: Centrum, Białostoczek, Sienkiewicza, Bojary, Piaski, Przydworcowe, Młodych, Antoniuk, Jaroszówka, Wygoda, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto, Zielone Wzgórza, Starosielce, Słoneczny Stok, Leśna Dolina, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Bacieczki, Zawady, Dojlidy Górne.

Serwis komputerowy: Augustów, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec.

Serwis laptopów: Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki.

Naprawa laptopa: Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród.

Naprawa tabletów: Acer, Ainol, Apple, Archos, Asus, Dell, Goclever, HP compaq, Huawei, Lark, Lenovo, Manta, Microsoft, Modecom, Motorola, Navroad nexo, Overmax, Prestigio, Samsung, Shiru, Sony, Toshiba, Tracer, Trak.

Serwis laptopów:

phpBB Assistant

ul. św. Rocha 13/15 lok. 115

15-879 Białystok, woj. podlaskie

fanpage facebook instagram google +1

tel. 570 337-697

serwis@naprawa-laptopa.com

GG: 4002833

100% Zaufania

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Województwo podlaskie: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród

ZADZWOŃ DO NAS, tel. 570 337-697