Serwis laptopów Białystok

Naprawa laptopa w Białymstoku (woj. podlaskie)

Laptop (notebook) to po prostu przenośny komputer osobisty. Dzisiaj większość z nas z niego korzysta: w pracy, szkole, biurze, na uczelni itp. Stajemy się od nich uzależnieni. Niektórzy nie wyobrażają sobie dnia bez "towarzystwa" laptopa. Z tego też powodu, serwisy laptopów nie narzekają na nudę. Coraz nowsze technologie, wprowadzane do systemów komputerowych skutkują nowymi, nieznanymi dotąd usterkami.

Nasza firma zajmuje się usługami informatycznymi. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, który umożliwia przeprowadzenie szybkiej diagnozy. Doświadczenie, jakim się wyróżniamy oddziałuje na jakość naszych usług. Wiemy, że nie sztuką jest przyciągnąć Klienta, ale zatrzymać go przy sobie.

Do głównych zalet laptopów wymienić należy przede wszystkim wysoką mobilność i wyposażenie w nowoczesne technologie. Niestety z racji tych zalet, pojawić się też mogą pewne awarie. Przez to, że tak wygodnie podróżuje się nam z laptopem, w łatwy sposób może dojść do jego stłuczenia, pęknięcia itp. W większości takich przypadków nie obędzie się bez wizyty w serwisie.

Do głównych wad tego sprzętu użytkownicy zaliczają: problemy z chłodzeniem, wysoką awaryjność, problemy w sterowaniu kursorem itp. Do serwisu trafiają laptopy już uszkodzone, a przyczyną ich awarii są w głównej mierze wymienione wcześniej wady.

Posiadaczom laptopów zależy głównie na szybkiej naprawie. Jeśli ktoś systematycznie korzysta z niego, to nie wyobraża sobie dłuższej przerwy w jego użytkowaniu. My to rozumiemy. Dlatego też oferujemy Państwu usługę "express". Oznacza ona tyle, że za dodatkową opłatą, naprawimy Państwa sprzęt w ciągu 24 godzin. Staramy się podążać za oczekiwaniami swoich Klientów.

Decydując się na nasz serwis, mają Państwo możliwość skorzystania z bezpłatnej diagnozy, gwarancji i wielu innych udogodnień. Wystawiamy również faktury. Co więcej, na czas naprawy mogą Państwo otrzymać laptop zastępczy. Naprawiamy laptopy wszystkich marek, nie tylko kilku najbardziej znanych!


Jesteśmy naprawdę blisko Ciebie - województwo podlaskie

Ulica: św. Rocha 13/15 lok. 115

"Rzemieślnik II"

Biuro czynne: PN - PT: 9.00 - 18.00, inne terminy do uzgodnienia

Kod pocztowy: 15-879 Białystok

Telefon kontaktowy: 570 337-697


Zasięg działania naszego serwisu komputerowego, naprawy laptopów obejmuje wszystkie osiedla Białegostoku, tj.: Centrum, Białostoczek, Sienkiewicza, Bojary, Piaski, Przydworcowe, Młodych, Antoniuk, Jaroszówka, Wygoda, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto, Zielone Wzgórza, Starosielce, Słoneczny Stok, Leśna Dolina, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Bacieczki, Zawady, Dojlidy Górne.

Serwis komputerowy: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec.

Serwis laptopów: Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki.

Naprawa laptopa: Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród.

Naprawa tabletów: Acer, Ainol, Apple, Archos, Asus, Dell, Goclever, HP compaq, Huawei, Lark, Lenovo, Manta, Microsoft, Modecom, Motorola, Navroad nexo, Overmax, Prestigio, Samsung, Shiru, Sony, Toshiba, Tracer, Trak.

Serwis laptopów:

phpBB Assistant

ul. św. Rocha 13/15 lok. 115

15-879 Białystok, woj. podlaskie

fanpage facebook instagram google +1

tel. 570 337-697

serwis@naprawa-laptopa.com

GG: 4002833

100% Zaufania

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Województwo podlaskie: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród

ZADZWOŃ DO NAS, tel. 570 337-697