Serwis netbook, naprawa notebooków Białystok

Netbook i notebook w Białymstoku (woj. podlaskie)

Netbook to mniejszy komputer osobisty. Zazwyczaj jest tańszy i lżejszy od laptopa. Doceniany jest szczególnie przez uczniów i studentów. Pierwszym netbookiem był Psion Netbook (stworzony przez brytyjską korporację). Oficjalnie jednak uważa się, że był nim Asus Eee PC 701. Netbooki zostały spopularyzowane przez firmę Asus, która jako pierwsza zaczęła produkować je masowo.

Netbook przeznaczony jest głównie do korzystania z Internetu, wykonywania prac biurowych w podróży, wideorozmów itp. Nowsze modele netbooków mają coraz więcej możliwości i dodatkowych funkcji. Niektóre z nich pozwalają na korzystanie z nowszych programów, gier itp.

W dzisiejszych, zabieganych czasach wiele osób decyduje się na netbooka. Można z niego korzystać nie tylko w domu, ale chociażby podczas podróży pociągiem, autobusem itp. Dostosowuje się on do potrzeb nowoczesnych ludzi.

Notebook natomiast – błędnie nazywany też netbookiem – to po prostu laptop. Pojęcia te zatarły się już i są stosowane zamiennie, jako synonimy. Początkowo natomiast było tak, że laptopem określano komputer osobisty, zaś notebookiem – jego mniejszą wersję. Obecnie mniejszą wersję latopa stanowi netbook. Ciekawe jest to, że w środowisku biznesowym zdecydowanie częściej używane jest określenie "notebook" niż "laptop".

Polacy chętniej korzystają z notebooków (laptopów) niż komputerów stacjonarnych. Dlaczego? Przede wszystkim z racji, że laptop zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż monitor, stacja dysków, głośniki, klawiatura itp. Po drugie, laptop jest mobilny, możemy z nim podróżować. Po trzecie, zakup laptopa z reguły wyniesie nas mniej niż zakup całego sprzętu komputerowego. Z tych oto powodów dużo częściej decydujemy się na notebooka, który przeznaczony jest zarówno do prac biurowych, buszowania w Internecie, a nawet do gier.


Nasza firma zajmuje się naprawą netbooków i notebooków różnych producentów, m.in.: Acer, Asus, Dell, Fujitsu, HP/Compaq, IBM/Lenovo, MSI, Samsung, Sony, Toshiba. Zadzwoń do nas: 570 337-697 lub odwiedź nas w naszym biurze w Białymstoku.


Jesteśmy naprawdę blisko Ciebie - województwo podlaskie

Ulica: św. Rocha 13/15 lok. 115

"Rzemieślnik II"

Biuro czynne: PN - PT: 9.00 - 18.00, inne terminy do uzgodnienia

Kod pocztowy: 15-879 Białystok

Telefon kontaktowy: 570 337-697


Zasięg działania naszego serwisu komputerowego, naprawy laptopów obejmuje wszystkie osiedla Białegostoku, tj.: Centrum, Białostoczek, Sienkiewicza, Bojary, Piaski, Przydworcowe, Młodych, Antoniuk, Jaroszówka, Wygoda, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto, Zielone Wzgórza, Starosielce, Słoneczny Stok, Leśna Dolina, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Bacieczki, Zawady, Dojlidy Górne.

Serwis komputerowy: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec.

Serwis laptopów: Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki.

Naprawa laptopa: Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród.

Naprawa tabletów: Acer, Ainol, Apple, Archos, Asus, Dell, Goclever, HP compaq, Huawei, Lark, Lenovo, Manta, Microsoft, Modecom, Motorola, Navroad nexo, Overmax, Prestigio, Samsung, Shiru, Sony, Toshiba, Tracer, Trak.

Serwis laptopów:

phpBB Assistant

ul. św. Rocha 13/15 lok. 115

15-879 Białystok, woj. podlaskie

fanpage facebook instagram google +1

tel. 570 337-697

serwis@naprawa-laptopa.com

GG: 4002833

100% Zaufania

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Województwo podlaskie: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród

ZADZWOŃ DO NAS, tel. 570 337-697