Wymiana matrycy w laptopie - serwis laptopów Białystok

Serwis komputerowy w Białymstoku (woj. podlaskie)

Matryca do laptopa odpowiedzialna jest za wyświetlanie obrazu. Jest jednym z podstawowych elementów każdego komputera. Niestety narażona jest też na wiele uszkodzeń, z racji tego, że jest dość delikatnym elementem. Matryce do laptopów podzielić można na dwa rodzaje: matowe i błyszczące. W zależności od tego, do czego będzie ci służył dany laptop, powinieneś się zdecydować na jedną bądź drugą matrycę. Matryce matowe pokryte są dodatkową powłoką, która zapobiega odbijaniu promieni słonecznych. Jednak to właśnie matryca błyszcząca jest najczęściej montowana w laptopach.

Twoja matryca w laptopie uległa uszkodzeniu? Stłukłeś ją, porysowałeś? A może wyświetlane kolory są przekłamane? Zbyt jasne bądź zbyt ciemne? Może się okazać, że niezbędna będzie wymiana ekranu w laptopie lub naprawa matrycy.

Wymiana matrycy jest konieczna w przypadku, gdy nie można już w żaden sposób naprawić ekranu. Kiedy dochodzi do takiej sytuacji? Najczęściej na skutek uszkodzenia mechanicznego, jakim jest np. pęknięcie, zbicie, ale też po zalaniu laptopa, w przypadku gdy uszkodzony jest piksel, obraz miga, jest źle podświetlany bądź w ogóle się nie wyświetla, a także w wielu innych przypadkach. Wymiana matrycy w laptopie to koszt tzw. robocizny i części zamiennych. Cena nowej matrycy waha się w granicach od 200 do 600 zł.

Jeśli matryca nie jest bezpowrotnie zniszczona, możliwa jest wówczas naprawa matrycy w laptopie. Nie trzeba od razu wymieniać ekranu na nowy. Koszt naprawienia matrycy jest zależny od rodzaju danej usterki. Może się okazać, że trzeba będzie wymienić tylko inwerter i tasiemkę połączeniową. Koszt takiej usługi nie jest wówczas duży.

Wymieniamy i naprawiamy matryce w laptopach wszystkich marek, m.in.: Apple, Asus, Acer, HP, Toshiba, BenQ, Compaq, Sony, Packard Bell, Prestigio, Fujitsu-Siemens, IBM, MSI, Dell, Lenovo, LG, Samsung.


Zapraszamy do kontaktu z nami, tel.: 570 337-697.


Jesteśmy naprawdę blisko Ciebie - województwo podlaskie

Ulica: św. Rocha 13/15 lok. 115

"Rzemieślnik II"

Biuro czynne: PN - PT: 9.00 - 18.00, inne terminy do uzgodnienia

Kod pocztowy: 15-879 Białystok

Telefon kontaktowy: 570 337-697


Tagi: wymiana matrycy w laptopie cena, matryce do laptopów, matryca do laptopa, wymiana matrycy, matryca w laptopie, wymiana ekranu w laptopie, naprawa matrycy w laptopie, matryca laptop


Zasięg działania naszego serwisu komputerowego, naprawy laptopów obejmuje wszystkie osiedla Białegostoku, tj.: Centrum, Białostoczek, Sienkiewicza, Bojary, Piaski, Przydworcowe, Młodych, Antoniuk, Jaroszówka, Wygoda, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto, Zielone Wzgórza, Starosielce, Słoneczny Stok, Leśna Dolina, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Bacieczki, Zawady, Dojlidy Górne.

Serwis komputerowy: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec.

Serwis laptopów: Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki.

Naprawa laptopa: Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród.

Naprawa tabletów: Acer, Ainol, Apple, Archos, Asus, Dell, Goclever, HP compaq, Huawei, Lark, Lenovo, Manta, Microsoft, Modecom, Motorola, Navroad nexo, Overmax, Prestigio, Samsung, Shiru, Sony, Toshiba, Tracer, Trak.

Serwis laptopów:

phpBB Assistant

ul. św. Rocha 13/15 lok. 115

15-879 Białystok, woj. podlaskie

fanpage facebook instagram google +1

tel. 570 337-697

serwis@naprawa-laptopa.com

GG: 4002833

100% Zaufania

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Województwo podlaskie: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród

ZADZWOŃ DO NAS, tel. 570 337-697