Usługi informatyczne Białystok

Działamy wielopłaszczyznowo. Oferujemy różnorodne usługi informatyczne. Skupiamy się na tworzeniu stron internetowych, forów, aplikacji itp. Ponadto świadczymy usługi w zakresie naprawy komputerów. Prowadzimy mobilny serwis komputerowy. Jesteśmy dostępni nie tylko w Białymstoku i województwie podlaskim, ale na terenie całego kraju!

Nasze firma oferuje usługi informatyczne nie tylko dla Klientów indywidualnych, ale również dla Klientów biznesowych oraz dużych i małych firm. Każda ceniąca się firma inwestuje w opiekę informatyczną. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla przyszłości danego przedsiębiorstwa jest to, aby usługi te były wykonywane skutecznie. Z tej też racji, dbamy o to, aby każda firma była zadowolona z jakości naszej pracy. Umożliwiamy przedsiębiorcom skorzystanie ze stałej bądź tymczasowej opieki informatycznej. Możemy podjąć się długofalowej współpracy bądź po prostu pomóc w każdym, jednorazowym problemie. Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, począwszy od usuwania awarii, a skończywszy na działaniach zabezpieczających przed następnymi usterkami.

1. Naprawa laptopów (netbook, notebook), serwis komputerowy, komputery stacjonarne

Naprawą laptopów i komputerów zajmujemy się już od jakiegoś czasu. Dewiza, jaką kierujemy się w swojej pracy, brzmi: „skutecznie, profesjonalnie i szybko”. W myśl tej zasady staramy się zawsze świadczyć swoje usługi.

Naprawiamy laptopy różnych marek, m.in. Acer, Apple, Asus, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo, MSI, Packard Bell, Prestigio, Samsung, Sony, Toshiba. Nie specjalizujemy się tylko w kilku wybranych. Dbamy o to, aby rozwiązać każdą awarię, niezależnie od modelu laptopa. Zajmujemy się zarówno instalacją wymaganych programów, jak też chociażby czyszczeniem laptopa czy wymianą gniazda zasilającego.

Zajmujemy się naprawą nie tylko laptopów, ale również komputerów stacjonarnych. Doskonale wiemy, że wiele osób ceni sobie tego typu sprzęt, dlatego otwieramy się również na ich potrzeby. Oferujemy pomoc w przypadku awarii stacji dysków, monitora itp. Usuwamy wirusy, wymieniamy wadliwe podzespoły. Zajmujemy się także odzyskiwaniem utraconych danych.

Diagnoza awarii, usterki laptopa i komputera stacjonarnego kosztuje u nas 30 złotych (w przypadku, gdy zrezygnujesz z naprawy). Jeśli zdecydujesz się na naprawę w serwisie, wówczas diagnostyka jest całkowicie darmowa!

Jeśli nie dysponujesz wolnym czasem, mieszkasz w Białymstoku, a zależy Ci na szybkiej naprawie – zadzwoń do nas, a przyjedziemy do Ciebie. Funkcjonujemy na miarę XXI wieku, dostosowujemy się do potrzeb Klienta. Co więcej, jeśli jesteś spoza Białegostoku, tzn. mieszkasz w innym mieście woj. podlaskiego bądź nawet poza nim – to dobrze trafiłeś! Umożliwiamy skorzystanie z oferty kurierskiej.

 • diagnoza laptopa, usuwanie wirusów, kopiowanie danych, odzyskiwanie danych,
 • instalacja systemu operacyjnego Windows, sterowników, oprogramowania użytkowego;
 • czyszczenie laptopa/komputera z kurzu, po zalaniu, poprawa chłodzenia laptopa/komputera;
 • wymiana matrycy laptopa, gniazda usb, audio, lan, taśmy, inwertery, układów SMD, BGA, procesora, gniazd na płycie głównej, kontrolerów klawiatury, zawiasów w laptopie, prowadnic matrycy, świetlówek matrycy, wiatraka, wszelkiego rodzaju układów scalonych na płycie głównej, klawiatury, obudowy laptopa, mostu północnego/południowego; wymiana pamięci SDRAM, DDR , DDRII; wymiana napędów CD-DVD-RW, dysków ATA, SATA;
 • naprawa płyty głównej, karty graficznej, obrazu na matrycy, mostu, układu zasilania, zasilacza, podświetlenia w laptopie;
 • reballing układu BGA, programowanie biosu; montaż WIFI, chipsetu graficznego, mostka północnego/południowego
 • oraz inne niesklasyfikowane powyżej naprawy.

2. Sieci komputerowe, sieci internetowe - konfiguracja internetu

Nasza firma zajmuje się ponadto konfiguracją różnego rodzaju sieci, tj. LAN, WI-FI, bezprzewodowej, małej firmy i innych.

Troszczymy się o sieci komputerowe zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiortsw. Zajmujemy się instalacją i konfiguracją rutera, prawidłowym, bezpiecznym połączeniem itd. Modyfikujemy firmowe sieci kompuetrowe, zgodnie z ich potrzebami.

Jeśli zatem masz problem ze swoją siecią komputerową – zgłoś się do nas, a pomożemy Ci!

3. Odzyskiwanie danych

Poza ściśle rozumianą naprawą, zajmujemy się też odzyskiwaniem danych. Odzyskujemy je z dysków i różnych nośników, typu: pendrive, karty pamięci. Doskonale wiemy, że życie płata figle, a utracone dane mogą być czymś bardzo ważnym. Dla równowagi, poza usługą odzyskiwania danych, oferujemy też ich skuteczne usuwanie.

 • Odzyskiwanie danych z dysków HDD
 • Odzyskiwanie danych z dysków SSD
 • Odzyskiwanie danych z RAID/NAS
 • Odzyskiwanie danych z serwerów
 • Odzyskiwanie danych z Kart Pamięci
 • Odzyskiwanie danych z Pendrive
 • Skuteczne Kasowanie danych

4. Serwis, naprawa tabletów

Jak przystało na profesjonalny serwis, zajmujemy się także naprawą tabletów. Wymieniamy w nich wszystkie wadliwe elementy, jak też usuwamy wszystkie błędy systemowe. Zajmujemy się naprawą m.in.: Acer, Ainol, Apple, Archos, Asus, Dell, Goclever, HP Compaq, Huawei, IBM Lenovo, Lark, Manta, Microsoft, Modecom, Motorola, NavRoad, Overmax, Prestigio, jak też Samsung, Shiru, Sony, Toshiba, Tracer, Trak.

5. Strony internetowe

Tworzenie stron internetowych to ta dziedzina, którą zajmujemy się najdłużej. Oferujemy swoim Klientom wykonanie strony internetowej firmy, stowarzyszenia itp. Do każdego powierzonego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nie zajmujemy się Klientami „masowo”, ale troszczymy się o każdego z osobna.

Oprócz samego wykonania strony www, oferujemy Państwu usługę jej pozycjonowania. Pozycjonowaniem zajmujemy się już od wielu lat. Możemy poszczycić się w tym temacie sporym doświadczeniem. Zaufało nam już wielu Klientów. Mamy też grono własnych, stałych Podopiecznych.

Wykonujemy kompletne strony internetowe. Tworzymy różnego rodzaju teksty branżowe, zajmujemy się grafiką. Dbamy o profesjonalny wygląd strony, jej pozycję w wyszukwiarce i pozytywny odbiór.

 • Strony internetowe WWW, serwisy i aplikacje WWW, portale społecznościowe, blogi
 • Forum internetowe, sklepy internetowe
 • Pozycjonowanie stron internetowych SEO/SEM, optymalizacja stron internetowych
 • Szablony graficzne, grafika komputerowa
 • Aplikacje internetowe i mobilne
 • Copywriting, teksty na strony WWW
 • Marketing internetowy, reklama
 • Serwery WWW, hosting, domeny internetowe
 • Całodobowa opieka informatyczna

6. Outsourcing IT - obsługa informatyczna firm w Białymstoku (woj. podlaskie)

Outsourcing IT to profesjonalna i specjalistyczna pomoc informatyczna oferowana firmom. Jest ona świadczona przez podmiot zewnętrzny, nie będący częścią przedsiębiorstwa. Decydując się na taką formę ochrony, firma zyskuje bardzo duże korzyści, np. zmniejszenie kosztów, oszczędność czasu i zasobów ludzkich. Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z tego rodzaju oferty, zadzwoń do nas!

Jesteśmy doświadczonym i profesjonalnym zespołem. Opiekujemy się systemem informatycznym danej firmy. Wdrażamy oprogramowania potrzebne do zarządzania przedsiębiorstwem. Pomagamy w wyborze odpowiednich rozwiązań informatycznych itp. Jeśli masz swoją firmę, skontaktuj się z nami.

 • kompleksowa opieka przez 24 godziny,
 • usuwanie awarii,
 • bieżąca pomoc użytkownikom,
 • administracja siecią, serwerami i stacjami roboczymi,
 • archiwizacja danych,
 • doradztwo i wsparcie z zakresu IT,
 • sprzedaż sprzętu, oprogramowania itp.,
 • szybka reakcja,
 • działania zapobiegające usterkom sprzętu i oprogramowania.

Jesteśmy naprawdę blisko Ciebie - województwo podlaskie

Ulica: św. Rocha 13/15 lok. 115

"Rzemieślnik II"

Biuro czynne: PN - PT: 9.00 - 17.00, inne terminy do uzgodnienia

Kod pocztowy: 15-879 Białystok

Telefon kontaktowy: 570 337-697


Zasięg działania naszego serwisu komputerowego, naprawy laptopów obejmuje wszystkie osiedla Białegostoku, tj.: Centrum, Białostoczek, Sienkiewicza, Bojary, Piaski, Przydworcowe, Młodych, Antoniuk, Jaroszówka, Wygoda, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto, Zielone Wzgórza, Starosielce, Słoneczny Stok, Leśna Dolina, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Bacieczki, Zawady, Dojlidy Górne.

Serwis komputerowy: Augustów, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec.

Serwis laptopów: Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki.

Naprawa laptopa: Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród.

Naprawa tabletów: Acer, Ainol, Apple, Archos, Asus, Dell, Goclever, HP compaq, Huawei, Lark, Lenovo, Manta, Microsoft, Modecom, Motorola, Navroad nexo, Overmax, Prestigio, Samsung, Shiru, Sony, Toshiba, Tracer, Trak.

Serwis laptopów:

phpBB Assistant

ul. św. Rocha 13/15 lok. 115

15-879 Białystok, woj. podlaskie

fanpage facebook instagram google +1

tel. 570 337-697

serwis@naprawa-laptopa.com

GG: 4002833

100% Zaufania

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Województwo podlaskie: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród

ZADZWOŃ DO NAS, tel. 570 337-697