Protokół z naprawy laptopa, komputera Białystok

Protokół serwisowy netbooka, notebooka w Białymstoku (woj. podlaskie)

Protokół naprawy to dokument, który potwierdza usunięcie przez wykonawcę wad i usterek rozpoznanych w danym sprzęcie. Podpisany jest przez zamawiającego bez uwag i zastrzeżeń. Jest pewnego rodzaju sprawozdaniem z przeprowadzonej naprawy. Powinien zawierać określoną treść.

Protokół ten ma na celu wykazanie, z jakimi usterkami bądź zagrożeniami, zgłosił się zamawiający do serwisu. Zawiera on przede wszystkim opis awarii komputera. Prócz wyliczenia tych usterek, protokół oznajmia, jakie czynności naprawcze zostały przeprowadzone w danym przypadku. Zawiera informację o wymienionych podzespołach, etapach pracy itp. Ma to na celu zobrazowanie Klientowi przebiegu pracy nad jego komputerem.

Podstawowymi danymi, jakie powinny znaleźć się w protokole są: nazwa sprzętu, model laptopa/komputera, jego numer seryjny, opis uszkodzenia, opis naprawy, data otrzymania sprzętu i jego naprawy oraz podpis wykonawcy i pieczątka firmowa.

Do czego służy protokół?

Protokół nie jest niezbędny. Jednak wpływa pozytywnie na wizerunek danej firmy. Dostarczany Klientowi razem z gwarancją, staje się pewnego rodzaju zabezpieczeniem, które chronić ma go przed kolejną awarią.

Z protokołu jasno i konkretnie wynika to, jakie czynności przeprowadził serwis w celu naprawy komputera. Zamawiający może – bez żadnej trudności – ocenić to, w jakim stanie był jego komputer w momencie dostarczenia go do serwisu oraz jak przedstawia się jego stan po naprawie. "Czarno na białym" ma pokazane, jakie podzespoły zostały wymienione, co ewentualnie zostało zmienione w systemie, jakich wad się pozbyto itp.

Protokół ma na celu zabezpieczenie sytuacji klienta, jak też wykonawcy.


Jeśli szukacie Państwo serwisu komputerowego, który skutecznie zajmie się naprawą Waszego laptopa, ale też gwarantuje Wam bezpieczeństwo, skontaktujcie się z nami, tel.: 570 337-697.


Jesteśmy naprawdę blisko Ciebie - województwo podlaskie

Zasięg działania naszego serwisu komputerowego, naprawy laptopów obejmuje wszystkie osiedla Białegostoku, tj.: Centrum, Białostoczek, Sienkiewicza, Bojary, Piaski, Przydworcowe, Młodych, Antoniuk, Jaroszówka, Wygoda, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto, Zielone Wzgórza, Starosielce, Słoneczny Stok, Leśna Dolina, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Bacieczki, Zawady, Dojlidy Górne.

Serwis komputerowy: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec.

Serwis laptopów: Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki.

Naprawa laptopa: Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród.

Naprawa tabletów: Acer, Ainol, Apple, Archos, Asus, Dell, Goclever, HP compaq, Huawei, Lark, Lenovo, Manta, Microsoft, Modecom, Motorola, Navroad nexo, Overmax, Prestigio, Samsung, Shiru, Sony, Toshiba, Tracer, Trak.

Serwis laptopów:

phpBB Assistant

ul. św. Rocha 13/15 lok. 115

15-879 Białystok, woj. podlaskie

fanpage facebook instagram google +1

tel. 570 337-697

serwis@naprawa-laptopa.com

GG: 4002833

100% Zaufania

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Województwo podlaskie: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród

ZADZWOŃ DO NAS, tel. 570 337-697