Klawiatura do laptopa - serwis komputerowy Białystok

Serwis laptopów w Białymstoku (woj. podlaskie)

Klawiatura laptopa wymaga czasem wymiany. Dlaczego tak się dzieje? Co jest tego przyczyną? Klawiatury do laptopów wymieniane są głównie na skutek zalania, uszkodzenia baterii bądź po prostu uszkodzenia mechanicznego komputera. Zalana klawiatura w laptopie nie zawsze oznacza, że musimy spisać ją już na straty, ale zdarza się też tak, że jedyne co można zrobić to niestety wymontować ją i wprowadzić nową. Może się też okazać, że klawiatura działa bez większych zarzutów, a tylko wybrane klawisze do laptopa uległy awarii.

Klawiatura do komputera powinna być odpowiednio dopasowana pod dany model urządzenia oraz właściwie zamontowana. Jeśli więc nie czujesz się specjalistą w tym zakresie, powinieneś powierzyć montaż klawiatury odpowiedniemu serwisowi komputerowemu. Szczególnie jeśli klawiatura laptopa była zalana. Wówczas okazać się może, że niezbędne będzie czyszczenie klawiatury w laptopie. Każdy serwis oferuje taką usługę i naprawdę warto się na nią zdecydować.

Wymiana klawiatury w laptopie polega na demontażu obecnej i zamontowaniu nowej. Na koszt wymiany klawiatury składa się cena nowej klawiatury oraz koszt tzw. robocizny. W większości przypadków koszt robocizny waha się w granicach 20-140 zł (zależny od modelu laptopa).

Zdarza się, że klienci trafiają do serwisów z pytaniem, jak włączyć klawiaturę w laptopie. Wyłącza się ona czasami na skutek przytrzymania pewnego przycisku (niektóre modele Sony mają wprowadzoną taką funkcję). Wystarczy wówczas, że ponownie przytrzymamy przycisk blokowania klawiatury i po problemie. Jednak pamiętajmy, że klawiatura może nie reagować na nasze działania z różnych powodów, m.in. wspomniane zalanie, uszkodzenie mechaniczne itp.

Nasz serwis komputerowy wymienia klawiatury we wszystkich laptopach. Niezależnie od producenta i modelu, min.: Acer, Apple, Asus, Lenovo, LG, Packard Bell, Benq, Advent, Gateway, MSI, HP, Asus, Sony, Samsung, Fujitsu, Dell, Toshiba i kilka innych.


Zapraszamy do kontaktu z nami, tel.: 570 337-697.


Jesteśmy naprawdę blisko Ciebie - województwo podlaskie

Ulica: św. Rocha 13/15 lok. 115

"Rzemieślnik II"

Biuro czynne: PN - PT: 9.00 - 18.00, inne terminy do uzgodnienia

Kod pocztowy: 15-879 Białystok

Telefon kontaktowy: 570 337-697


Tagi: klawiatury do laptopów, klawiatura laptopa, klawiatura do komputera, klawisze do laptopa, wymiana klawiatury w laptopie, zalana klawiatura laptopa, zalana klawiatura w laptopie, jak włączyć klawiaturę w laptopie, czyszczenie klawiatury w laptopie

Naprawa tabletów: Acer, Ainol, Apple, Archos, Asus, Dell, Goclever, HP compaq, Huawei, Lark, Lenovo, Manta, Microsoft, Modecom, Motorola, Navroad nexo, Overmax, Prestigio, Samsung, Shiru, Sony, Toshiba, Tracer, Trak.


Zasięg działania naszego serwisu komputerowego, naprawy laptopów obejmuje wszystkie osiedla Białegostoku, tj.: Centrum, Białostoczek, Sienkiewicza, Bojary, Piaski, Przydworcowe, Młodych, Antoniuk, Jaroszówka, Wygoda, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto, Zielone Wzgórza, Starosielce, Słoneczny Stok, Leśna Dolina, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Bacieczki, Zawady, Dojlidy Górne.

Serwis komputerowy: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec.

Serwis laptopów: Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki.

Naprawa laptopa: Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród.

Serwis laptopów:

phpBB Assistant

ul. św. Rocha 13/15 lok. 115

15-879 Białystok, woj. podlaskie

fanpage facebook instagram google +1

tel. 570 337-697

serwis@naprawa-laptopa.com

GG: 4002833

100% Zaufania

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Województwo podlaskie: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród

ZADZWOŃ DO NAS, tel. 570 337-697