Czyszczenie laptopów Białystok

Czyszczenie laptopa w Białymstoku (woj. podlaskie)

Tłuste plamy na monitorze? Resztki posiłku pod klawiaturą? Sierść zwierzaka? Wszechobecny kurz? Poradzimy sobie z tym!

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest regularne czyszczenie laptopa. Zwykle decydujemy się na tę usługę wtedy, gdy dojdzie do jakiejś poważnej usterki. Błąd! Laptopa powinno czyścić się średnio co pół roku. Pamiętaj jednak, że wymaga on czyszczenia nie tylko na zewnątrz, ale też – albo przede wszystkim – w środku.

Najważniejszymi objawami zabrudzenia wnętrza laptopa jest: spowolnione działanie, przegrzanie, zawieszanie się oraz głośna praca wentylatora. Jeśli zaobserwowałeś któryś z tych objawów w swoim laptopie, nie zwlekaj dłużej. Skontaktuj się z nami!

Skutki zanieczyszczonego laptopa można wymieniać bez końca. Należą do nich m.in. samoczynny reset, błędy operacyjne, spięcia elektryczne, awarie systemowe itd. Może zdarzyć się również tak, że kurz spowoduje nieodwracalne zmiany w laptopie i niestety nie obędzie się bez kompletnej jego naprawy.

Zanieczyszczony, zakurzony laptop to tykająca bomba. W każdej chwili może dojść do jego awarii. Pamiętaj, zawsze lepiej zapobiegać niż naprawiać. Łatwiej jest zadbać o to, aby nie doszło do awarii niż starać się ją naprawić.

Konserwacja laptopa

Konserwacja laptopa jest bardzo ważną czynnością. Przeprowadzana systematycznie nie tylko sprawia, że komputer działa poprawnie, ale wpływa też korzystnie na jego żywotność.

Konserwacja komputera to dbanie o to, aby zarówno jego wnętrze, jak i wygląd zewnętrzny prezentowały się dobrze. Kojarzona jest głównie z układem chłodzenia, gdyż ma za zadanie zapobiegać przegrzaniu. Tak naprawdę konserwacja to profesjonalne czyszczenie układu chłodzenia, ale też całego laptopa.

Przegrzanie laptopa jest skutkiem braku regularnej konserwacji. Dochodzi wówczas do zawieszania się komputera, intensywnej jego pracy, przesadnym nagrzewaniem obudowy itp. Dzięki systematycznej konserwacji można uniknąć wielu niemiłych niespodzianek, w tym np. właśnie przegrzania.

Czyszczenie laptopa cena – ile kosztuje czyszczenie laptopa?

Koszt czyszczenia laptopa uzależniony jest przede wszystkim od czasu pracy, jaki został poświęcony na to zadanie. Z reguły nie wynosi on dużo, w porównaniu do innych usług serwisowych. Serwisy komputerowe wyceniają tę usługę w granicach 50-150 zł.

W naszym serwisie koszt czyszczenia laptopa uzależniony jest głównie od modelu komputera (dostęp do wnętrza niektórych laptopów jest znacznie bardziej utrudniony niż w przypadku innych). Jeśli natomiast chcesz wykonać to czyszczenie przy okazji korzystania z innych naszych usług, dostaniesz na nie satysfakcjonujący rabat.

Czyszczenie laptopa z kurzu

Jednym z głównych "wrogów" laptopa jest kurz. Częste korzystanie z komputera podczas podróży dodatkowo zwiększa ryzyko zanieczyszczenia tym pyłem. Laptopy narażone są przez to na zatykanie wylotu powietrza, co w konsekwencji prowadzi do ich awarii. Rezultatem zanieczyszczenia laptopa może być chociażby awaria dysku twardego czy karty graficznej.

Do najczęstszych objawów laptopa zanieczyszczonego kurzem zalicza się: jego głośną pracę, powolne działanie i wysoką temperaturę dającą się odczuć przy wylocie powietrza.

Chłodzenie laptopa

Większość z nas decyduje się na chłodzenie laptopa wtedy, gdy zaczyna się dziać z nim coś niepokojącego. Niestety, taką mamy naturę, że zamiast zapobiegać, wolimy leczyć.

Metod chłodzenia laptopa jest co najmniej kilka. Jednak nie wszystkie z nich można przeprowadzić samodzielnie w domu. Najprostszym sposobem na ochłodzenie komputera jest zakup sprężonego powietrza i przeczyszczenie laptopa. Jednak sprawdza się to tylko w początkowym stadium zanieczyszczenia. Jeśli Twój komputer jest bardzo zanieczyszczony, to działając w ten sposób możesz mu tylko zaszkodzić. Drugim sposobem jest ręczne wyczyszczenie radiatora. Jednak jeśli nie jesteś informatykiem albo freakiem komputerowym, to nie powinieneś robić tego na własną rękę. Zgłoś się do odpowiedniego specjalisty, który wie, co czyha pod obudową komputera. Może się też okazać, że w twoim laptopie konieczna będzie wymiana wentylatora.

Jeśli Twój laptop/komputer wymaga czyszczenia (nieważne czy wewnętrznego, czy zewnętrznego) – skontaktuj się z nami. Poradzimy sobie z tym problemem, a Ty będziesz mógł cieszyć się szybko działającym sprzętem (tel. kontaktowy: 570 337-697).


Jesteśmy naprawdę blisko Ciebie - województwo podlaskie

Ulica: św. Rocha 13/15 lok. 115

"Rzemieślnik II"

Biuro czynne: PN - PT: 9.00 - 18.00, inne terminy do uzgodnienia

Kod pocztowy: 15-879 Białystok

Telefon kontaktowy: 570 337-697


Czyszczenie laptopa: Acer, Apple, Asus, Dell, Fujitsu Siemens, HP, Compaq, Lenovo, MSI, Packard Bell, Prestigio, Samsung, Sony, Toshiba.


Zasięg działania naszego serwisu komputerowego, naprawy laptopów obejmuje wszystkie osiedla Białegostoku, tj.: Centrum, Białostoczek, Sienkiewicza, Bojary, Piaski, Przydworcowe, Młodych, Antoniuk, Jaroszówka, Wygoda, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto, Zielone Wzgórza, Starosielce, Słoneczny Stok, Leśna Dolina, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Bacieczki, Zawady, Dojlidy Górne.

Serwis komputerowy: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec.

Serwis laptopów: Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki.

Naprawa laptopa: Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród.

Naprawa tabletów: Acer, Ainol, Apple, Archos, Asus, Dell, Goclever, HP compaq, Huawei, Lark, Lenovo, Manta, Microsoft, Modecom, Motorola, Navroad nexo, Overmax, Prestigio, Samsung, Shiru, Sony, Toshiba, Tracer, Trak.

Serwis laptopów:

phpBB Assistant

ul. św. Rocha 13/15 lok. 115

15-879 Białystok, woj. podlaskie

fanpage facebook instagram google +1

tel. 570 337-697

serwis@naprawa-laptopa.com

GG: 4002833

100% Zaufania

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Województwo podlaskie: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród

ZADZWOŃ DO NAS, tel. 570 337-697