Pogotowie komputerowe Białystok

Serwis, naprawa laptopów w Białymstoku (woj. podlaskie)

XXI wiek to czas wszystkiego, co szybkie, "fast" i łatwo dostępne. Mamy tego świadomość i dlatego swoje usługi również prowadzimy w tym kierunku. Wiemy, że wielu osobom brakuje czasu, nie radzą sobie z nadmiarem obowiązków – mamy na to sposób!

Twój komputer przestał działać, jest Ci potrzebny, a Tobie zależy na szybkiej naprawie? A może właśnie zalałeś go sokiem lub kawą? Skorzystaj z usług oferowanych przez nasze pogotowie komputerowe. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 h na dobę. Niezależnie od rodzaju usterki. Jeśli nie możesz do nas przyjechać, sami odbierzemy komputer (laptopa) od Ciebie. Dopasujemy się do Twoich potrzeb!

Pogotowie komputerowe zostało przez nas stworzone nie tylko z myślą o Klientach indywidualnych, ale też o firmach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest szybka reakcja w przypadku awarii systemu informatycznego danego przedsiębiorstwa. Stawiamy czoła właśnie takim wyzwaniom.

Specjalizujemy się w naprawie komputerów, laptopów i netbooków. Rozwiązujemy usterki techniczne, problemy systemowe itp. Odzyskujemy i archiwizujemy dane, wymieniamy wadliwe podzespoły, konfigurujemy sieć itd.


Skontaktuj się z nami również wtedy, kiedy zechcesz się tylko poradzić w jakiejś kwestii. Nie musisz odwiedzać nas osobiście. Wystarczy, że zatelefonujesz, a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Doradzamy w kwestii zakupu sprzętu, jego serwisowania oraz konserwacji. Świadczymy także pomoc zdalną. Bądź z nami w kontakcie przez cały czas! Czekamy na Ciebie.


Jesteśmy naprawdę blisko Ciebie - województwo podlaskie

Ulica: św. Rocha 13/15 lok. 115

"Rzemieślnik II"

Biuro czynne: PN - PT: 9.00 - 18.00, inne terminy do uzgodnienia

Kod pocztowy: 15-879 Białystok

Telefon kontaktowy: 570 337-697


Zasięg działania naszego serwisu komputerowego, naprawy laptopów obejmuje wszystkie osiedla Białegostoku, tj.: Centrum, Białostoczek, Sienkiewicza, Bojary, Piaski, Przydworcowe, Młodych, Antoniuk, Jaroszówka, Wygoda, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto, Zielone Wzgórza, Starosielce, Słoneczny Stok, Leśna Dolina, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Bacieczki, Zawady, Dojlidy Górne.

Serwis komputerowy: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec.

Serwis laptopów: Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki.

Naprawa laptopa: Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród.

Naprawa tabletów: Acer, Ainol, Apple, Archos, Asus, Dell, Goclever, HP compaq, Huawei, Lark, Lenovo, Manta, Microsoft, Modecom, Motorola, Navroad nexo, Overmax, Prestigio, Samsung, Shiru, Sony, Toshiba, Tracer, Trak.

Serwis laptopów:

phpBB Assistant

ul. św. Rocha 13/15 lok. 115

15-879 Białystok, woj. podlaskie

fanpage facebook instagram google +1

tel. 570 337-697

serwis@naprawa-laptopa.com

GG: 4002833

100% Zaufania

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Województwo podlaskie: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród

ZADZWOŃ DO NAS, tel. 570 337-697