Serwis, naprawa drukarek Białystok

Drukarki, kserokopiarki w Białymstoku (woj. podlaskie)

Nasz serwis komputerowy zajmuje się naprawą nie tylko laptopów i komputerów, ale też drukarek. Naprawiamy wszelkiego rodzaju drukarki – zarówno atramanetowe, laserowe, jak i te, które wchodzą w skład urządzeń wielofunkyjnych.

Naprawiamy drukarki: Brother, Canon, Dell, Epson, HP, Konica-Minolta, Kyocera, Lexmark, OKI, Panasonic, Philips, Samsung i Xerox.

Drukarki atramentowe

Drukarka atramentowa to ta, która – jak sama nazwa mówi – wykorzystuje do druku atrament. Atramentem tym jest tusz. Może być on barwnikowy bądź pigmentowy. Drukarka taka daje możliwość wydruku czarno-białego lub kolorowego.

Drukarki atramentowe mają swoje wady i zalety. Większość osób skarży się na dość wysoką cenę tuszów, które niestety – przy częstym użytkowaniu – trzeba systematycznie kupować.

Dość częstymi objawami usterki w przypadku drukarek atramentowych są: niewłaściwy pobór tuszu, brak reakcji na żądanie wydruku, "zajadanie" papieru itp.

Drukarki laserowe

Drukarka laserowa to urządzenie, które do wydruku wykorzystuje światło lasera lub diod LED. Drukarki te cechują się przede wszystkim wysoką jakością wydruku i jego trwałoscią. Podzielić je można na kolorowe i monochromatyczne.

Drukarki laserowe cenione są właśnie ze względu na jakość wydruku oraz za to, że nie trzeba dokupować do nich atramentu – co ma miejsce w przypadku drukarek atramentowych.

Usterki związane z drukarką laserową wyniknąć mogą ze złego jej podłączenia, nieprawidłowo zainstalowanego sterownika, uszkodzonego tonera, zaciętego papieru w drukarce i wielu innych powodów.

Urządzenia wielofunkcyjne

Urządzenia wielofunkcyjne to bardzo częste spotykane rozwiązanie na potrzeby domowe. Wiele osób decyduje się na zakup takiego sprzętu, bo przy poniesieniu niezbyt dużych kosztów, mogą cieszyć się aż trzema urządzeniami, tj.: ksero, skanerem i drukarką.

Takie urządzenia są bardzo praktyczne. Na rynku mamy obecnie dość spory ich wybór, od tych z niższej półki, po takie, które są już dedykowane do potrzeb typowo biurowych.

Zarówno w przypadku drukarki, tak i w przypadku takiego urządzenia może dojść do awarii. Najczęstszymi przyczynami usterki urządzenia wielofunkcyjnego jest wadliwe działania którejś z jego funkcji (np. skanera). Często dzieje się tak, że urządzenie w ogóle przestaje działać.


Jeśli macie Państwo problem ze swoją drukarką, zapraszamy do naszego serwisu! Tel.: 570 337-697


Jesteśmy naprawdę blisko Ciebie - województwo podlaskie

Ulica: św. Rocha 13/15 lok. 115

"Rzemieślnik II"

Biuro czynne: PN - PT: 9.00 - 18.00, inne terminy do uzgodnienia

Kod pocztowy: 15-879 Białystok

Telefon kontaktowy: 570 337-697


Zasięg działania naszego serwisu komputerowego, naprawy laptopów obejmuje wszystkie osiedla Białegostoku, tj.: Centrum, Białostoczek, Sienkiewicza, Bojary, Piaski, Przydworcowe, Młodych, Antoniuk, Jaroszówka, Wygoda, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto, Zielone Wzgórza, Starosielce, Słoneczny Stok, Leśna Dolina, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Bacieczki, Zawady, Dojlidy Górne.

Serwis komputerowy: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec.

Serwis laptopów: Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki.

Naprawa laptopa: Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród.

Naprawa tabletów: Acer, Ainol, Apple, Archos, Asus, Dell, Goclever, HP compaq, Huawei, Lark, Lenovo, Manta, Microsoft, Modecom, Motorola, Navroad nexo, Overmax, Prestigio, Samsung, Shiru, Sony, Toshiba, Tracer, Trak.

Serwis laptopów:

phpBB Assistant

ul. św. Rocha 13/15 lok. 115

15-879 Białystok, woj. podlaskie

fanpage facebook instagram google +1

tel. 570 337-697

serwis@naprawa-laptopa.com

GG: 4002833

100% Zaufania

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Województwo podlaskie: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Grajewo, Hajnówka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Kolno, Łapy, Wasilków, Lipsk, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Michałowo, Mońki, Nowogród

ZADZWOŃ DO NAS, tel. 570 337-697